Mic Lift - zmotoryzowane elektryczne urządzenie, które pozwala zdalnie zmieniać wysokość mikrofonowego statywu. Idealne rozwiązanie dla konferencji.

Mic Lift Mic Lift

Mic Lift

MIC LIFT V1 zmotoryzowany adapter który, razem z innymi produktami Optogate rozwiązuje większość utrudnień inżenierów dźwięku i pracowników sceny podczas konferencji i festiwali. Urządzenie latwo się montuje na mikrofonowym statywie. Daje zalodze możliwość zdalnie zmieniać wysikość nie wychodząc ze swojego miejsca pracy (np. z reżyserki). Mic Lift montuje się w dolnej części statywu, dwa malych elektrycznych silnika zmieniają wysokość i fiksację. Urządzenie jest sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania, który używa podlączenia XLR (3-pin). W razie potrzeby kabel moż być przedłużony za pomocą 2-żyłowego ekranowanego mikrofonowego przewodu ub za pośrednictwem dodatkowego kanału w kablu multicore.

Zastosowanie:

MIC LIFT to idealne rozwiązanie dla konferencji i bardzo pomocne narzędzie podczas parafialnych wydarzeń. Łatwe w montażu, pasuje prawie do każdego statywu. Po prostu podłącz i używaj...

Dane techniczne:

Mic Lift zaprojektowany dla statywów wysokiej jakości firmy K&M, jednak pasuje do większośći innych statywów, mających podobne wymiary. Adaptery o innych parametrach śą dostępne na zamówienie.

Wymiary: 60mm szerokość x 120mm wysokość x 92mm głębokość, without cable guide
Złącza: XLR 3-pin for rc and 2,5mm supply connector
Konstrukcja obudowy: Aircraft-aluminium, ST37 steal
Waga: about 1,2kg
Poziom hałasu silnika: +44 dB (A) / 1m distance when motors working
Typ pilota zdalnego sterowania: passive rc with 2m cable and 3 pin xlr connector. It can be extended with any normal mic cable.
Maksymalna długość kabla: ca. 150m, depending on the quality of the cable.
Dopuszczalna temperatura otoczenia: 0 - 65 degrees Celsius
Zasilanie: 9 - 12 V with 8 internal batteries, type AA or 12 V powersupply with 2,5mm adapter
Pobór prądu: Ca. 1 A when motors working, 8 mA standby