Mic Lift V2 - zmotoryzowany mikrofonowy statyw. Idealne rozwiązanie dla telewizji (TV-Show), dużych festiwali i konferencji.

Mic Lift V2 - statyw

Mic Lift V2

MIC LIFT Ver.2 - zmotoryzowany mikrofonowy statyw, jest naszą odpowiedzią na wiele zapytań od klientów, którym spodobał się pomysł z MIC LIFT V1, ale oni preferują raczej żeby adapter był "niewidoczny". Silnik i główne części mechaniczne są całkowicie schowane w bazie statywu, aby można było korzystać z MIC LIFT V2 w sytuacjach, gdzie są wymagane dyskretne i eleganckie rozwiązania - podczas festiwali, programów telewizyjnych, TV-show, ważnych gali i innych prestiżowych wydarzeń. MIC LIFT V2 może być sterowany z każdej konsolety dmx, jak również za pomocą pilota zdalnego sterowania dostarczanego w komplecie. Pilot zdalnego sterowania i MIC LIFT mogą być podłaczeni przez kabel mikrofonowy 3 pin lub multicore. 50 różnych presetów z ustawieniami wysokości mogą być zapisane i następnie wywołane z pilota na którym także jest wyświetlana aktualna wysokość.

Zastosowanie:

MIC LIFT V2 na czas obecny jest najlepszym rozwiązaniem dla festiwali, programów telewizyjnych, gali i parafialnych wydarzeń. MIC LIFT V2 - to nie tylko pomocne urządzenie no i symbol prestiżu i elegancji. Po prostu podłącz i używaj...

Mic Lift V2 - baza, pilot, display Mic Lift V2 - baza, podłączenie

 

Dane techniczne:

Wymiary: 26 cm width x 103 cm min. height, 175cm max. height x 26 cm depth
Złącza: XLR 3-pin
Konstrukcja obudowy: Aircraft-aluminium, ST37 steal
Waga: about 7kg
Poziom hałasu silnika: +44 dB (A) / 1m distance when motors working
Typ pilota zdalnego sterowania: DMX or RS485
Maksymalna długość kabla: ca. 150m, depending on the quality of the cable.
Dopuszczalna temperatura otoczenia: 0 - 65 degrees Celsius
Zasilanie: 9 - 12 V with 8 internal batteries, type AA or 12 V powersupply with 2,5mm adapter
Pobór prądu: Ca. 0,5 A when motor active, 19 mA standby